Bir logo yaptırmak istiyorum diyorsanız

Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum

Bir logo yaptırmak istiyorum diyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sanalisci.com üzerindeki freelance hizmetle’den yararlanabilirsiniz. Site üzerinde uzmanlar’ın sizlere sunduğu hizmetleri görüntüleyebilirsiniz. Grafik, logo, baner, afiş vb tasarımcılar için ilgili kategoriye tıklamanız yeterli olacaktır.Sanalisci.com üzerin’den yaptırmak istediğiniz logo detaylarını, proje uzmanlarına gönderebilir ve onlardan ayrıca fiyat teklifler alabilirsiniz veya site üzerinde yeni bir proje talebi  oluşturabilir, freelance çalışanlardan farklı teklifler alabilirsiniz. Bunun yanında uzmanların site üzerinde sunduğu hazır hizmet paketler’den de yararlanabilirsiniz.

Grafik & Logo Tasarım Kategorleri:

Ödeme Sistemimiz:

Alıcı hizmeti satın aldığında, hizmet bedeli hizmet başarılı şekilde teslim edilene kadar site havuz hesabında tutulur. Alıcı hizmeti sorunsuz şekilde aldığında, hizmet ödemesi için hesabın’dan onay verir. Onay sonrası, ödeme satıcı hesabına aktarılır.

Hizmet veren üyelerimiz’den başarılı olan her satış için %10 komisyonu alınır. Hizmet verenlerin kazançları ödeme sistemimizin sistemi gereği 7 gün içersinde hesaplarına aktarılır.

24/04/2017