Freelancer İş

Freelancer iş

Freelance iş yada freelancer işler adı altında  google üzerinde arama yaptığınızda, hem yerli hemde yabancı bir çok siteye raslayabilirsiniz.  Sanalİsci.com bu sektöre 2011 yılında ilk adımını atmıştır. Sitemizi yakından tanıyabilmeniz için, sizlere kısa bir kaç bilgi sunmak istiyoruz.

Önceliklerimiz & Pazaryeri İçin Düşük Komisyon Oranı %10

Siz değerli üyelerimiz için başarılı şekilde teslim edilen bir proje için,  komisyon oranımızı elimizden geldiğince düşük seviyede tuttuk. Amacımız kazan kazandır ilkesin’den yola çıkarak, siz değerli işveren ve uzmanlara en uygun ve bir o kadar da ucuz çalışma platformunu sunmak. Freelance çalışmak isteyenlerin, sanalisci.com üzerinde satışa başlamaları için 1 yıllık gold üye olmaları gerekmektedir. Bunun için hesap ayarları bölümün’den  satıcı ol sekmesi tıklayarak gerekli bilgi girişini sağlamanız ve ardından paket üyeliğini satın almanız yeterli olacaktır. Sisteme gerekli ad,soyad,adress ve iban bilgileri girildikten sonra. Bilgileriniz iyzico ödeme kuruluşuna gönderilir. Ardından ilk hizmet ilanınızı girebilirsiniz.

Güncel 1 Yıllık Freelancer Gold Üyelik Paketi 15.00 TRY dir. Gold üye olduğunuzda en fazla 5 adet hizmet ilanı gönderebilirsiniz! Ödeme öncesi lütfen iban bilgilerinizi güncellenmesi gerekmektedir! Bunun yanında sanalisci.com dışında yapılan hiç bir işlemden sanalisci.com sorumlu değildir. Site üzerinde başarılı şekilde tamamlanan projelerden %10 site komisyonu alınır.

Online Hizmet Satışı

Bir hizmet satın alındığında, hizmet ödemesi sanalisci.com site havuz hesabında tutulur. İlgili hizmet başarılı şekilde tamamlanıp  teslim edildiğinde, işveren bu projeye göz atar, eğer değişiklik gerekiyorsa  yönetim panelini kullanarak karşı tarafa revize isteğini gönderebilir. Revize hakkının kaç defa verileceği genellikle satıcının hizmet açıklamasında deklere edilir. Bir projeye kaç defa revize isteği gönderileceği, yine o satıcının insiyatifindedir. Eğer satıcılar kendi alanlarında yeterli tecrübeye sahipse, projenin başarılı şekilde tamamlanma olasılığı daha yüksektir.

09/11/2018