Gizlilik

Ek 1: GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu beyan Sanal e-ticaret hizmetleri ( bundan böyle Sanal İşçi olarak anılacaktır ) ‘in gizlilik politikasını içerir. Sanal İşçi, siteye kayıtlı üyelerin en güvenli şekilde hizmet almaları ve uzman üyeler ile alıcı üyeleri adil ortamda bir araya getirmeyi kendine görev edinmiş bir web sitesidir. Bu nedenle Sanal İşçi’ye üye olan uzman üyelerin ve alıcı üyelerin her hakları saklı tutulmaktadır.

İşbu Gizlilik Politikası www.sanalisci.com sitesi üzerinden hizmet almak ve satmak isteyen, siteye alıcı üye veya uzman üye (Satıcı) olarak kayıt yaptıran veya siteye üye olmadan kullanan tüm kullanıcılar ile Sanal İşçi arasında yapılmıştır.

Sanal İşçi’ye satıcı veya alıcı üye olarak kayıt yaptıran tüm kullanıcılar, siteye üye oldukları ve sitenin sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanmaya başladıkları andan itibaren işbu Gizlilik Politikası ve Üyelik sözleşmesinin tüm maddelerini okuduğunu, anladığını ve bu maddeler doğrultusunda sitenin sunduğu hizmetlerden faydalanacağını beyan ve taahhüt eder. Üyeler hiçbir koşul altında gizlilik politikası hakkında herhangi bir bilgileri olmadığını iddia edemez.

Elektronik posta adresiniz ve diğer kullanıcı bilgileriniz belirlenen özel durumlar haricinde başka kişi, kurum ve kuruluşlara dağıtılmayacaktır. Elektronik posta adresiniz,reklam, pazarlama, tanıtım gibi farklı amaçlarla kullanılmayacak ve bu konular ile alakalı diğer kişi, kurum veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Sanal İşçi ile üyelik kaydı esnasında paylaşmış olduğunuz tüm kişisel bilgiler, üyelerin onayı dâhilinde üçüncü kişi veya kuruluşlar ile paylaşılabilir. Ancak üyelik sözleşmesinde tanımlanan özel ve hukuki durumlarda Sanal İşçi üyeden hiçbir onay almadan ve üyeye önceden herhangi bir özel bildirimde bulunmadan kullanıcı bilgilerini gerekli tüm kişi, kurum ve kuruluşlarla paylaşma ve bu bilgileri dağıtma hakkına sahiptir.

Üyeler kendi profil bilgilerinin bir kısmının diğer üyelerin erişimine açık olduğunu ve profil bilgileri ile ilgili çeşitli gizlilik ayarlarına kendi hesapları üzerinden müdahale edebileceklerini bilirler.

Sanal İşçi; siteye kayıt olan üyelerin kişisel bilgilerini müşteri profili belirlemek, üyelere daha iyi hizmet sunmak için çeşitli istatiksel çalışmalar yapmak veya sunduğu hizmetleri geliştirmek gibi amaçlarla kendi bünyesi dâhilinde kullanabilecektir. Sitede üyeler tarafından paylaşılan kişisel bilgiler Sanal İşçi dışında sadece üyenin kendi müdahalesi ile değiştirebilir yâda üye kendi isteği ile üyelik kaydını süresiz sona erdirebilir. Sanal İşçi dışında bir başka üyenin bu bilgileri değiştirmeye yetkisi ve hakkı yoktur. Bu gibi durumların tespitinde Sanal İşçi’nin tüm hakkı saklıdır. Tüm kişisel haklarınız Sanal işçi tarafından teminat altına alınmıştır.

Site ile ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Şirket gereken hallerde Kullanıcı ve/veya Üye’nin IP adresini tespit etmekte ve kullanmaktadır. IP adresleri, ayrıca Kullanıcı ve/veya Üye’yi genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Üyelik iptaliniz için info@sanalisci.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

www.sanalisci.com web adresini ziyaret  ettiğiniz ve/veya telefon uygulamasını kullandığınız için teşekkür ederiz.