Makale yazarak kazanın

Makale yazarak kazanın

Makale yazarak ek kazanç sağlayabileceğinizi biliyormuydunuz?Bilmiyorsanız bu yazı sizler için.

Dilinizi iyi kullanıyorsunuz,gramer kurallarına oldukca hakimsiniz ve artık zamanı geldi,sevdiğiniz konularda makaleler yazarak,ek kazanç elde edebilirsiniz ve bunun yanında yabancı diliniz de varsa işiniz oldukca kolaydır.Yabancı dilinizle global dünyaya hitap etmek,bu alanda sizleri daha da ileri getirecektir.

Bir çok website part time makele yazarı aramaktadır,gazeteler,bloglar,e-ticaret siteleri gibi.Her sitenin farklı makale ihtiyacı vardır ve her site bu kriterlere göre ödeme yapar.

Makale yazarlığı için,hangi siteler den gerekli iş ilanlarına ulaşılabilir?

Günümüzde bir çok freelance site üzerinden bu tarz işleri bulmak oldukca kolay olabilir,isteğinize göre konular seçebilir istediğiniz websitesi için yazılar yazabilirsiniz.Diğer bir avantaj ise,başınızda duran bir patronunuz olmamasıdır.

Kendinize kaliteli bir blog yapmanız,insanların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır,eğer site blog veya websitesi kurulumu hakkında bir fikriniz yoksa,uzmanlardan yardım alabilirsiniz,buraya tıklayın!

Makale yazarak kendinizi tanıtmak,sosyal ağlarda yaptığınız işi insalarla paylaşmak sizlere belirli bir müşteri potansiyeli yaratacaktır.Gelelim yabancı dil etkisinze,bilindiği gibi yurt dışına çalışmak kazanç açısından oldukca karlı olabilir ayrıca kaynak bulmak yerel sitelere göre çok etkili olabilir.Hem ödemeler konusunda hemde kaynak bulma konusunda global pazarı da görmezden gelmeyin.

Son söz:

Eğer hegün televizyonun başından kalkmıyorsanız ve hiç bir işi başarabileceğinize inanamıyorsanız veya bu yazıda yazılanlar ile hem fikir değilseniz bunu hoş karşılayabiliriz.Bu arada DNA’larımızın aynı olduğunu hatırlatmakta fayda var.İnsanlar tartışır DNA’lar gülümser ve Makale yazarak herkes kendine yeni fırsat kapıları açabilir.

 

15/12/2015