Satış Yapma Rehberi

Nasıl Satış Yaparım?
sanalisci.com’da hizmetlerinizi satışa sunmak için Gold üye olmalısınız. Üye olduktan sonra ekranın sağ üst kısmında bulunan “İlanlar” butonundan “Satış Yap” seçeneği ile ilk hizmet ilanınızı oluşturabilirsiniz. Sanal İşci ekibi tarafından yapılan kontrol sonrası, onaylanan ilanlar 24 saat içerisinde yayınlanır.

Komisyon Ücreti Nedir?
Sanal İşci, sorunsuz şekilde her tamamlanan satışınız için %10 komisyon almaktadır. Sürekli çalışacak üyelere özel indirimler uygulanır.

Tanımlar

Alıcı Üye: Uzman üyelerden içeriğini kendi belirlediği projeleri için teklif almak, satışa sunulan hazır hizmetlerden satın almak ve sitenin üyelere sunduğu olanaklardan faydalanmak için siteye üye olan özel ve tüzel kişileri ifade eder.

Uzman üye: Alıcı üyelerin ihtiyaç duyduğu ve site üzerinde ilan ettiği projelere teklif vermek, hazır hizmet paketleri oluşturmak ve sitenin üyelere sunduğu olanaklardan faydalanmak için siteye üye olan özel ve tüzel kişileri ifade eder.

Hizmet İlanları: Uzman üyelerin hazır paketler halinde satışa sunduğu hizmetleri ifade eder (web tasarım, script, çeviri, yazılım, makale, video, seslendirme, web site yapımı, reklam, pazarlama, online kurs vb.)

Proje: Alıcı üyelerin sitede teklife sunduğu ve yaptırmak istedikleri işlerin tamamını ifade eder. (web tasarım, script, çeviri, yazılım, makale, video, seslendirme, web site yapımı, reklam, pazarlama, online kurs vb.)

Havuz Hesabı: Üyelerin talep ettiği hizmet gerçekleşene kadar, satın alınan hizmet bedelinin korunacağı Sanal İşçi’ye ait havuz hesabını ifade eder.

İade: Alıcılar tarafından satın alınan hizmet, satıcının hiç bir şekilde işe başlamaması durumunda satış iptal edilir. İptal edilen siparişin iade ödemeleri 7 iş günü içersinde iade yapılmaktadır. Ücretin hesabınıza geri yansıması, yapılan ödeme yöntemi ve bankanıza göre değişmekte dir. Not: Kredi kartıyla ödemenizi yaptıysanız, iade ödeme kredi kartınıza yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için: