Satış Yapma Rehberi

Nasıl Satış Yaparım?
sanalisci.com’da hizmetlerinizi satışa sunmak ücretsizdir. Üye olduktan sonra ekranın sağ üst kısmında bulunan “İlanlar” butonundan “Satış Yap” seçeneği ile ilk hizmet ilanınızı oluşturun. Sanal İşci ekibi tarafından yapılan kontrol sonrası,onaylanan ilanlar 24 saat içerisinde yayınlanır.

Komisyon Ücreti Nedir?
Sanal İşci, sorunsuz şekilde her tamamlanan satışınız için %10 komisyon almaktadır. Sürekli çalışacak üyelere özel indirimler uygulanır.

Tanımlar

Alıcı Üye: Uzman üyelerden içeriğini kendi belirlediği projeleri için teklif almak, satışa sunulan hazır hizmetlerden satın almak ve sitenin üyelere sunduğu olanaklardan faydalanmak için siteye üye olan özel ve tüzel kişileri ifade eder.

Uzman üye: Alıcı üyelerin ihtiyaç duyduğu ve site üzerinde ilan ettiği projelere teklif vermek, hazır hizmet paketleri oluşturmak ve sitenin üyelere sunduğu olanaklardan faydalanmak için siteye üye olan özel ve tüzel kişileri ifade eder.

Hizmet İlanları: Uzman üyelerin hazır paketler halinde satışa sunduğu hizmetleri ifade eder (web tasarım,script, çeviri, yazılım, makale, video, seslendirme, web sitesi, reklam, pazarlama, online ders… vb.)

Proje:Alıcı üyelerin sitede teklife sunduğu ve yaptırmak istedikleri işlerin tamamını ifade eder. (web tasarım,script, çeviri, yazılım, makale, video, seslendirme, web sitesi, reklam, pazarlama, online ders… vb.)

Havuz Hesabı: Tüm kullanıcıların güvenliğini sağlamak amacıyla alıcı üyelerin talep ettiği hizmet gerçekleşene kadar, satın alınan hizmet bedelinin korunacağı Sanal İşçi’ye ait hesabı ifade eder.

İade:Alıcılar tarafından satın alınan hizmet ,satıcının hiç bir şekilde işe başlamaması durumunda,satış iptal edilir. İptal edilen siparişin iade ödemeleri 3 iş gün içersinde yapılmaktadır.Ücretin hesabınıza geri yansıması,yapılan ödeme yöntemi ve bankanıza göre değişmekte dir. sanalisci havuz hesabına ödemenizi Havale/EFT yoluyla yaptıysanız, aynı hesap bilgilerini hesabınıza tanımlamlısınız. (Profil> Profil Düzenle> Ödemeler> Yeni Banka Hesabı Ekle). Not: Kredi kartıyla ödemenizi yaptıysanız, iade ödeme kredi kartınıza yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için: